POVEDALI O NÁS - TECHNISTONE

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

POVEDALI O NÁS

SHOWROOM
 

POVEDALI O NÁS

názory niektorých našich bývalých zákazníkov ...

 

EVA

Komárno

"Náš stolár nám odporučil kamennú pracovnú dosku TECHNISTONE a firmu Sax-Uun sro., lebo sme veľa rozmýšľali, či si máme vybrať nejaký postforming, alebo kameň. Napokon sme sa rozhodli pre TECHNISTONE. Kamenná pracovná doska v našej kuchyni je drahokamom nášho nového domu."

"Našu novú kuchyňu sme si zariaďovali pred 8 rokmi. Pracovná doska stále vyzerá, ako nová. Veľmi jednoducho sa čistí a stále sa ligoce."

LADISLAV

Štúrovo

KATKA

Budapešť

"Zrekonštruovali sme malý kaštieľ pri Budapešti. V kaštieli musí byť kameň. Dali sme si vyrobíť kamennú pracovnú dosku z čierneho kameňa Starlight Black - dá doska je veľmi honosná."

"Laminátová doska na mojej 6 ročnej kuchyni sa úplne zničila. Nahovorila som manžela, aby sme ju vymenili na TECHNISTONE. Chlapci prišli, vyhodili starú dosku, namontovali kamennú a ja mám pocit, že som dostala úplne novú kuchyňu. Ten kameň sa ľahko čistí a vyzerá byť nezničiteľný."

ERIKA

Nová Stráž

PETER

Komárno

"Pracujem ako architekt. Už jedenásty rok poznám Sax-Uun sro. Pracoval som s nimi na viacerých projektoch a môžem povedať, že sú naozaj dobrí."

"Pre našu pracovnú dosku sme nehľadali len jedinečný materiál, ale taktiež serióznu firmu, ktorá nám dodá precízne vyrobenú dosku na čas. Firma Sax-Uun sro. vyhovela všetkým našim požiadavkám a vieme ju len odporučiť."

TIBOR

Šamorín

 

MÁRIA

Hurbanovo

"Som úplne šťastná z mojej novej kamennej pracovnej dosky. Konečne doska, ktorá nevsiaka vodu a nebudem ju musieť po rokoch vymieňať."

 
 

"Jediná firma na našej stavbe, ktorá dodržala sľúbený termín."


IVAN

Patince

 
 

BERNADET
a ŠTEFAN
Nová Stráž

"Náš kamenný pult nebol zrovna najlacnejší, ale stálo to za to. Manžel futbalový tréner, ja učiteľka, ale sme si povedali - na kamennej doske šetriť nebudeme."

 
 
 
SAX-UUN  S.R.O.   /  CREATED BY   SAX-UUN S.R.O.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky